TYNKI ZEWNĘTRZNY, WEWNĘTRZNE

Oferujemy szeroki wybór materiałów izolacyjnych. W naszej ofercie znajdą państwo między innymi:

 

Tynki Baumit

Tynki to materiały przeznaczone do pokrycia remontowanych, jak i nowo odznaka Budowlana marka Roku 2016wzniesionych ścian zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Pierwsze z wymienionych muszą wykazywać wysoką odporność na działanie wielu szkodliwych czynników atmosferycznych.

Tynki ręczne a maszynowe

Przygotowane w warunkach fabrycznych mieszanki Baumit usprawniają prace tynkarskie. Tynki maszynowe (gipsowe) umożliwiają uzyskanie równej powierzchni, gotowej do dalszych prac dekoracyjnych i to w krótszym czasie oraz przy mniejszych nakładach pracy. Tynk maszynowy gipsowy Baumit Ratio Glatt L to gładka powierzchnia o wysokiej jakości. Natomiast stosując Baumit Ratio Power, powierzchnia staje się jeszcze bardziej odporna na uszkodzenia.

 

DOLINA NIDY : Marka profesjonalnych produktów chemii budowlanej, powstających na bazie gipsu z naturalnego kamienia gipsowego, pozyskiwanego z własnej kopalni „Dolina Nidy” w Pińczowie i z wysokiej jakości gipsu syntetycznego.

Marka DOLINA NIDY to przykład synergii nowoczesnych procesów produkcyjnych, mających na celu stworzenie produktów idealnie odpowiadających zapotrzebowaniom rynku, jak i zrównoważonego rozwoju – poszanowania środowiska naturalnego.

GRUPY PRODUKTÓW:

- gipsy szpachlowe
- gładzie gipsowe
- kleje gipsowe
- tynki gipsowe
- tynki cementowo-wapienne
- preparaty gruntujące

 

WEBER : Producent systemów ociepleń, tynków dekoracyjnych i farb elewacyjnych, zapraw klejących i zapraw fugowych do płytek, podkładów podłogowych i posadzek, systemów do renowacji i napraw fasad oraz ścian, zapraw technicznych do hydroizolacji i napraw betonu.

Marka Weber oferuje pełną gamę rozwiązań konstrukcyjnych, budowlanych i remontowych. Jest producentem wysokiej jakości materiałów budowlanych stosowanych podczas prac elewacyjnych i ociepleniowych. Oferujemy ponadto szeroką gamę zapraw i preparatów do układania płytek oraz kamienia naturalnego, podkłady podłogowe, posadzki, produkty hydroizolacyjne, zaprawy techniczne.

 

Zachęcamy do kliknięcia w poniższe logotypy producentów w celu zapoznania się z szczegółową ofertą produktów. 

PRODUCENT (wybierz firmę)

BaumitDolina NidySaint-Gobain
Stalbud