MATERIAŁY IZOLACYJNE

Oferujemy szeroki wybór materiałów izolacyjnych. W naszej ofercie znajdą państwo między innymi:


Rockwool : Produkty z wełny skalnej ROCKWOOL to gwarancja niepalnej, wyciszającej i trwałej izolacji termicznej, która zapewni komfort, ciepło i bezpieczeństwo na lata. To najlepsze rozwiązanie do ocieplania i izolowania budynków mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. 

 

Swisspor  - przewagą swisspor Polska na rynku materiałów budowlanych jest możliwość zaoferowania równocześnie materiałów do hydro i termoizolacji, ponieważ najnowocześniejsza izolacja budynku wymaga, żeby materiały do izolacji były najwyższej jakości od piwnic przez fasadę Tam gdzie jest dużo swobody działania, muszą być także wyznaczone wyraźne granice. Struktury w swisspor Polska są stałe i sztywno zorganizowane. Nasi klienci oczekują nienagannych rozwiązań, które zawsze staramy się im dawać. Jeśli właściwe produkty zostaną dostarczone we właściwym czasie we wskazane miejsce, wówczas nasi klienci mogą wydajnie i zyskownie pracować. Wychodzimy z założenia, że zadowolenie naszych klientów jest miarą naszej pracy.aż do dachu. Materiały izolacyjne oraz materiały uszczelniające zoptymalizowane pod względem energetycznym pomagają uzyskać znaczne oszczędności energii.

 

Izohan to polska, dynamicznie rozwijająca się spółka, której początki sięgają 1989 roku. Od początku istnienia zajmuje się produkcją nowoczesnych materiałów do hydroizolacji. Wprowadzając na rynek nowoczesne technologie i rozwiązania, stała się ekspertem w dziedzinie hydroizolacji oraz chemii budowlanej.

 

ICOPAL SA (wcześniej Izolacja SA Zduńska Wola) jest od ponad 30 lat wiodącym producentem systemów hydroizolacyjnych i termoizolacyjnych w Polsce. Konsekwentny rozwój oraz dbałość o jakość produktów zapewniły spółce pozycję jednego z największych i najnowocześniejszych zakładów produkujących materiały bitumiczne w Europie Centralnej. Potencjał produkcyjny, technologiczny oraz finansowy jak i również silne wsparcie koncernu daje nam możliwość pełnego wykorzystania najnowszej myśli technologicznej oraz dopasowania naszej oferty do rosnących potrzeb klienta.

 

RAVAGO® - producent ekstrudowanej pianki polistyrenowej XPS

RAVATHERM™ XPS = trwała izolacja termiczna dachu, ścian i podłóg domu

Płyta termoizolacji RAVATHERM™ XPS to zamkniętokomórkowa, ekstrudowana pianka polistyrenowa wytwarzana przy użyciu najnowocześniejszej technologii XXI wieku. Potocznie zwany „niebieski styropian xps" wytwarzany jest z nawyższej jakości surowca przez co znacznie zmniejsza straty ciepła, a tym samym aktywnie przyczynia się do obniżenia emisji CO2 oraz dzięki oszczędności energii stanowi krótkoterminową inwestycję, której koszty zwrócą się w ciągu kilku lat. Polistyren ekstrudowany RAVATHERM™ XPS o zamknięto-komórkowej strukturze to bardzo efektywna izolacja cieplna dachów płaskich, stromych i odwróconych, podłóg, fundamentów, ścian zewnętrznych i wewnętrznych budynku. Znakomicie nadaje się do budowy energooszczędnych domów, parkingów, piwnic, magazynów, budynków rolniczych.

 

Zachęcamy do kliknięcia w poniższe logotypy producentów w celu zapoznania się z szczegółową ofertą produktów. 

PRODUCENT (wybierz firmę)

RockwoolSwissporIzohanIcopalRavago
Stalbud