SYSTEMY RYNNOWE

Oferujemy szeroki wybór systemów rynnowych, renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdą państwo między innymi:


Wavin Polska S.A. lider w produkcji systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego i infrastrukturalnego.

 

Galeco : Systemy orynnowania Galeco posiadają charakterystyczny dla firmy kształt rynny, której brzegi wywinięte są do wewnątrz. Takie rozwiązanie zapobiega przelewaniu się wody podczas obfitych opadów. Należy wspomnieć o dużej wytrzymałości naszych produktów na w działaniu. Galeco jest aktywne na rynkach zagranicznych od 2001 roku. Kierunkami strategicznymi dla przedsiębiorstwa są rynki Rosji i Ukrainy. Posiadamy trzy spółki zależne reprezentujące nas na rynkach krajowych - Galeco Hungaria na Wegrzech, Galeco Slovensko na Słowacji i Galeco Ukraina. Firma obecna jest na Białorusi, Litwie i Łotwie, Czechach, Rumunii, Mołdawii, Islandi, Kazachstanie i Rumunii. Najnowsze kierunki ekspansji firmy to Turcja, Anglia i Tadżykistan.

 

Balex – systemy rynnowe Wijo jest trwałym i łatwym w montażu systemem odprowadzania wód opadowych. Można go stosować do wszystkich rodzajów pokryć dachowych i elewacyjnych. Bardzo dokładne wykonanie elementów i zastosowanie wysokiej jakości powłok gwarantuje niezawodne użytkowanie i wysoką estetykę przez wiele lat.

 

Zachęcamy do kliknięcia w poniższe logotypy producentów w celu zapoznania się z szczegółową ofertą produktów.

 

 

PRODUCENT (wybierz firmę)

WavinGalecoBalex
Stalbud