OKNA DACHOWE

Oferujemy szeroki wybór okien dachowych. W naszej ofercie znajdą państwo między innymi:

 

Fakro Nowoczesne okna dachowe to optymalne rozwiązanie stosowane w budownictwie, ponieważ doświetlają wnętrze, umożliwiają przewietrzenie poddasza oraz zapewniają widok na zewnątrz. Co więcej montaż okien w dachu to rozwiązanie tańsze i mniej pracochłonne niż budowanie lukarn. Okna dachowe zmieniają się. Obecnie produkowane okna dachowe to produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się wysoką trwałością, dużą energooszczędnością, bezpieczeństwem i wygodną obsługą.

 

Velux Okna dachowe VELUX zapewniają dostęp do światła dziennego oraz wentylację w domach na całym świecie od ponad siedemdziesięciu pięciu lat. Rodzaj i funkcjonalność okien połaciowych lub świetlików na poddaszu w istotny sposób wpływa na komfort i klimat pomieszczenia. Oferujemy wiele rodzajów okien dachowych. Wybierz jeden ze sposobów otwierania okna dachowego- okno z górnym otwieraniem lub z dolnym, otwierane za pomocą klamki. Okno połaciowe VELUX to najlepszy wybór na każdy dach.

 

OptiLight to nowa marka na rynku okien dachowych oferująca wysoką jakość produktu w przystępnej cenie. Nowoczesna technologia przygotowania i obróbki elementów, kontrola jakości na każdym etapie produkcji oraz testy przeprowadzone w niezależnych laboratoriach są gwarancją wysokiej jakości okien OptiLight.

 

 

Zachęcamy do kliknięcia w poniższe logotypy producentów w celu zapoznania się z szczegółową ofertą produktów.

PRODUCENT (wybierz firmę)

FakroVeluxKronmat
Stalbud